Klaudia Pepa e BËN SËRISH, tërheq vëmendjen në supermarketet e Italisë! Hap këmbët dhe… (VIDEO) – AlpeGossip
Klaudia Pepa e BËN SËRISH, tërheq vëmendjen në supermarketet e Italisë! Hap këmbët dhe… (VIDEO)

Klaudia Pepa e BËN SËRISH, tërheq vëmendjen në supermarketet e Italisë! Hap këmbët dhe… (VIDEO)

Balerina shqiptare Klaudia Pepa, e cila prej disa vitesh është vendosur në Itali, di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes mediatike, jo vetëm me arritjet profesionale, por edhe me fotot dhe video-t provokuese që ajo poston në rrjetet sociale.

Së fundmi balerina seksi ka publikuar në profilin e saj në Instagram një video ku është duke blerë në supermarket.

Klaudia ka vendosur njërën këmbë tek karroca ku mbahen ushqimet dhe tjetrën në tokë. Në këtë mënyrë ajo ka bërë sparkatën dhe ka vazhduar të mari produktet që do të blejë.

Epo për më tepër ndiqni videon se nuk ju rastis shpesh të shikoni dikë si Klaudia e cila blen në këtë mënyrë të çuditshme./AlpeNews.al/