Xhaxhi Harry i dhuron nipit të vogël librin “Winnie The Pooh”, që kushton 8 mijë paund – AlpeGossip
Xhaxhi Harry i dhuron nipit të vogël librin “Winnie The Pooh”, që kushton 8 mijë paund

Xhaxhi Harry i dhuron nipit të vogël librin “Winnie The Pooh”, që kushton 8 mijë paund

Vëllai i princ William, Harry së bashku me gruan e tij, Meghan kanë vendosur t’i dhurojnë princit të vogël Louis librin për fëmijë, Ëinnie The Pooh, që kushton plot 11 mirë paund. Dhurata bëhet me rastin e pagëzimt të princit të vogël që do të zhvillohet ditën e sotme, më 9 korrik.

Libri është tepër i veçatë sepse është shtypur në vitin 1926. Dhe siç raporton Daily Mail edhe princ Harry është një adhurues i ariut të famshëm. Ndërsa kur ishte fëmijë ka qenë një fans i çmendur i Robinson Crusoe.