VIDEO QË NUK DUHET HUMBUR/ Meda sfilon në pasarelë dhe duket si një model profesionist – AlpeGossip
VIDEO QË NUK DUHET HUMBUR/ Meda sfilon në pasarelë dhe duket si një model profesionist

VIDEO QË NUK DUHET HUMBUR/ Meda sfilon në pasarelë dhe duket si një model profesionist

Këngëtarin Mehdin Përgjeqaj të njohur gjerësisht me emrin Meda, si asnjëherë, së fundmi e kemi parë duke sfiluar në një pasarelë së bashku me bashkëshorten dhe djalin e tij.

Ai ka publikuar një video në llogarinë në Instagram dhe realisht duket si një model profesionist.

Siç mund ta shikoni edhe në videon e mëposhtme, sapo hyn në pasarelë familja Përgjeqaj, të gjithë fillojnë duke duartrokitur dhe brohoritur.“Prishtina Fashion Nights. Kënaqësi sonte ishim pjesë e mikut tonë të dashur. Unë me Lulen dhe Denisin!”- shkruan Meda, duke i bërë tag ndër të tjera edhe mikut të tij, moderatorit të njohur Labinot Gashi.