Veshje super e lirë… Elvana Gjata dhe Bora Zemani befasojnë me zgjedhjen e njëjtë – AlpeGossip
Veshje super e lirë… Elvana Gjata dhe Bora Zemani befasojnë me zgjedhjen e njëjtë

Veshje super e lirë… Elvana Gjata dhe Bora Zemani befasojnë me zgjedhjen e njëjtë

Dy emrat e njohur të ekranit shqiptar kanë zgjedhur të provokojnë rrjetin me të njëjtën veshje, që për më tepër mund të thuhet se është mjaft interesante.
Këngëtarja Elvana Gjata dhe moderatorja sportive, Bora Zemani u panë lozonjare teksa mbanin veshur një bluzë të gjatë të kuqe.

Nuk po i ‘hyjmë valles’ të përcaktojmë se kujt i ri më mirë, pasi që të dyja bukuroshet u dukën një mrekulli, por ajo që bën më tepër përshtypje është çmimi i lirë që veshja ka.

Ajo kushton vetëm 20 Euro dhe duket një çmim i përballueshëm për thuajse çdo vajzë që do ja verë qëllim vetes ta ketë.