VITI I “BEBEVE”/ Ja VIP-at shqiptarë që 2020-ta i bekoi me të vegjël dhe i lumturoi shpirtin (FOTOT) – AlpeGossip
VITI I “BEBEVE”/ Ja VIP-at shqiptarë që 2020-ta i bekoi me të vegjël dhe i lumturoi shpirtin (FOTOT)

VITI I “BEBEVE”/ Ja VIP-at shqiptarë që 2020-ta i bekoi me të vegjël dhe i lumturoi shpirtin (FOTOT)

Edhe pse 2020 ishte një vit i vështirë nga COVID-19, shumë prej VIP-ave shqiptarë gëzuan në familjet e tyre pasi ky qe viti i bebeve.

Si asnjë herë më parë ky ishte viti ku në showbizzin shqiptar shumë VIP-a u lumturuan pasi në jetë erdhën të vegjlit e tyre.

Ky ka qenë një vit shumë i bekuar për ta edhe pse karantina ishte një situatë që na trishtoi, për disa nga VIP-at ishte momenti më i bukur pasi dhe në jetë erdhën disa të vogëlushë të cilët sot komentohen shumë në rrjet për emrat e veçantë dhe lidhjen që vetë VIP-at kanë me ata.

Alpegossip.al ju sjell të gjithë bebat duke e nisur nga më të mëdhenjtë e deri tek më të vegjlit si dhe fotot e tyre me nënat dhe baballarët e showbizzit të cilët u bekuan me dashuri dhe lumturi.

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj u bënë përindër për herë të dytë, në jetë erdhi djali i tyre Duam.

universi Archives - Revista Who

Fatma Methasani dhe Alfio Rotani u bënë prindër për herë të parë të një djali, emrin e të cilit ja vendosën Noah.

Alfio Rrotani i bën dedikimin e ëmbël Fatma Methasanit! Ja sa vjeç bën moderatorja | BoldNews.al

Alba Çobaj u bë nënë e një vajze me emrin Sofia.

No description available.

Jonida Vokshi dhe Besnik Kapri u bënë prindër të një vajze, me emrin Emi.

No description available.

Klea Huta dhe Elgid Doda u bënë prindër të një djali, me emrin Krid.

No description available.

Olta Gixhari U bë nënë për herë të parë e një djali, me emrin Amar.

No description available.

Arbana Osmani dhe Eduard Grishaj u bënë prindër të një djali me emrin Diell.

No description available.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha u bënë prindër për herë të parë të një vajze, të cilës i vendosën dhe emrin e veçantë Poem Blu.

No description available.