“ËSHTË VETËM NJË FANSE E IMJA”/ Fjolla fëlliqet keq nga ish-i i Morenës (FOTO) – AlpeGossip
“ËSHTË VETËM NJË FANSE E IMJA”/ Fjolla fëlliqet keq nga ish-i i Morenës (FOTO)

“ËSHTË VETËM NJË FANSE E IMJA”/ Fjolla fëlliqet keq nga ish-i i Morenës (FOTO)

Ditë më parë ishi i Morenës, Sasha Sobhani shpërndau një video në rrjete sociale ku shfaqej në krah të Fjolla Morinës në një klub në Prishtinë.

Pas “shpërthimit” të rrjeteve sociale , ku aludohej për një lidhje të mundshme mes tyre, Fjolla Morina u shpreh se Sashën e kishte thjesht shok dhe ishin takuar në klub.

Por sot vjen një tjetër reagim i iranianit i cili e nxjerr “bllof” Fjollën duke thënë se kjo e fundit i kishte kërkuar të bënin video bashkë si fanse e më pas ta etiketonte.

Kjo duket si hakmarrje “e ëmbël” pasi Fjolla e konsideroi thjesht si shok, por si qëndron e vërteta me siguri do dali në”shesh” së shpejti…