Stilisti i famshëm shqiptar drejt pritjes së një FËMIJE? Kjo foto i tregon të gjitha - AlpeGossip
Stilisti i famshëm shqiptar drejt pritjes së një FËMIJE? Kjo foto i tregon të gjitha

Stilisti i famshëm shqiptar drejt pritjes së një FËMIJE? Kjo foto i tregon të gjitha

Stilisti i njohur kosovar Valdrin Sahiti, është një ndër emrat më të kërkuar në botën e modës.

Sahiti i dha fund beqarisë gjatë vitit 2017-të, në Las Vegas të Amerikës me Edita Ramadanin, por e tëra siç duket nuk përfudnoi vetëm me martesë.

Ai ka publikuar në rrjetin social Instagram, një fotografi përmes së cilës shihet një veshje fëmijësh. Pra, Valdrini po bëhet baba dhe duket të jetë dhurata e bashkëshortes së tij për festëm e dashurisë.

Sipas ngjyrës së veshjes, kuptojmë se bebja është i gjinisë femërore.