Françeska Jaçe po bën pushimet më të mira ndonjëherë. Dhe e kemi kaq “zili” (FOTO) – AlpeGossip
Françeska Jaçe po bën pushimet më të mira ndonjëherë. Dhe e kemi kaq “zili” (FOTO)

Françeska Jaçe po bën pushimet më të mira ndonjëherë. Dhe e kemi kaq “zili” (FOTO)

Franceska Jace konsiderohet si një nga personazhet e famshëm që udhëton më shumë.

Këtë herë ajo ka zgjedhur plazhin përrallor të Punta Cana, prej nga ka publikuar edhe imazhe.

Në këto fotografi ajo dukej shumë seksi dhe provokuese, kurse format e saj janë “tmerrësisht” të bukura.

“Hola”, kishte shkruar Franceska bashkangjitur me fotografinë.