NJË BOMBË E VËRTETË/ Xhemi Shehu DJEG rrjetin, tregon të pasmet me bikini (FOTO) – AlpeGossip
NJË BOMBË E VËRTETË/ Xhemi Shehu DJEG rrjetin, tregon të pasmet me bikini (FOTO)

NJË BOMBË E VËRTETË/ Xhemi Shehu DJEG rrjetin, tregon të pasmet me bikini (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Xhemi Shehu ka nisur pushimet dhe si rrallëherë këtë vit ka vendosur të jetë aktive në rrjete sociale duke postuar vazhdimisht foto nga ato që nuk ndodh t’i shohim shpesh nga ajo duke qenë se gjithnjë është treguar e rezervuar.

 

Xhemi po shijon pushimet në një resort luksoz siç shihet nga pamjet dhe sot ka postuar një foto ku shihet duke shijuar rrezet e diellit në pishinë. E veshur me rroba banjo të zeza dhe e kthyer me pamje në profil, Xhemi si rrallëherë me këtë foto ka treguar të pasmet dhe duhet thënë se shfaqet në super formë.