Kejvina DJEG rrjetin/ Veshur me bikini të vogla, i bëri djemtë të flasin me vete (FOTO) – AlpeGossip
Kejvina DJEG rrjetin/ Veshur me bikini të vogla, i bëri djemtë të flasin me vete (FOTO)

Kejvina DJEG rrjetin/ Veshur me bikini të vogla, i bëri djemtë të flasin me vete (FOTO)

Velina e “Xing me Ermalin” dhe një nga vajzat më të komentuara të showbizit, Kejvina Kthella ka nisur pushimet e bashkë me to vijnë edhe fotot super seksi që djegin rrjetin. Bjondja bukuroshe po shijon pushimet në bregdetin shqiptar me mikeshat e saj të ngushta dhe vajzat e njohura të ekranit, Irid Oxa, Einxhel Shkira e Ana Lika.

Kjo e fundit i ka bërë edhe fotot super seksi Kejvinës e cila shfaqet me bikini të vogla me dizenjo leopardi teksa tregon format perfekte trupore. Modelja ka tërhequr menjëherë vëmendjen me këto foto duke pasur edhe reagime të shumta nga ndjekësit e sidomos meshkujt.