Ilda Bejleri hap ARKIVAT dhe i ka dy fjalë për Zaimina Vasjarin: Vendi ku njoha… (FOTO) – AlpeGossip
Ilda Bejleri hap ARKIVAT dhe i ka dy fjalë për Zaimina Vasjarin: Vendi ku njoha… (FOTO)

Ilda Bejleri hap ARKIVAT dhe i ka dy fjalë për Zaimina Vasjarin: Vendi ku njoha… (FOTO)

Moderatorja Ilda Bejleri dhe këngëtarja Zaimina Vasjari janë dy femra ndër më sexyt dhe më të komentuarat në vend.
Ndër të tjera ato kanë dhe një miqësi të veçantë mes tyre. Sot Zaimina ka festuar ditëlindjen dhe një mesazh urimi ka shkuar dhe nga Ilda e cila ka hapur arkivat për t’i bërë një dedikim special.

Dy vajzat sexy kanë ndarë të njëjtën skenë 3 vite më parë në spektaklin ‘Dance with me’

‘Dance with me’ vendi ku njoha jo vetëm një vajzë yll nga jashtë por dhe bukurinë brenda teje! Qofsh e lumtur gjithmonë’ ka mbishkruar Ilda në foton ku mes tyre gjendet dhe këngëtari Sabri Fejzullahu.