ANKTH DHE EMOCION/ Të kuruar deri në detaje, finalistët në një studio tjetër – AlpeGossip
ANKTH DHE EMOCION/ Të kuruar deri në detaje, finalistët në një studio tjetër

ANKTH DHE EMOCION/ Të kuruar deri në detaje, finalistët në një studio tjetër

Katër finalistët, Beniada, Einxhel, Donald dhe Ilir vezullojnë këtë finale të Big Brother VIP.

Ata ndodhen në një studio tjetër jashtë shtëpisë në syrin e Big Brother.

Beniada zgjodhi të vishej me një fustan silver të shkurtër me gurë. Einxhel zgjodhi ngjyrën portokalli për fustanin e kësaj finalje, ndërsa dukej shumë elegante.

Dy djemtë finalistë, Ilir dhe Donald zgjodhën kostum, aktori preferoi ngjyrën gri, ndërsa balerini të zezën.