Më në fund! Marina dhe Getoari RIKTHEHEN me FOTON e adhurueshme - AlpeGossip
Më në fund! Marina dhe Getoari RIKTHEHEN me FOTON e adhurueshme

Më në fund! Marina dhe Getoari RIKTHEHEN me FOTON e adhurueshme

Marina dhe Getoari janë një ndër çiftet më të dashur të showbiz-t shqiptar. Ata janë vazhdimisht në qendër të vëmendjes mediatike për jetën e tyre luksoze dhe që janë të fiksuar pas veshjeve të shtrenjta.

Mirëpo prej një kohe të gjatë na kishte munguar një foto në rrjetet sociale nga dyshja e njohur. Ata janë rikthyer ditën e sotme më të dashuruar se kurrë më parë.

Getoari ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet së bashku me Marinën në makinë. Vetëm pak sekonda pasi është publikuar fotoja ndjekësit e tij të shumtë kanë filluar nga komentet komplimetuese.

 

Kujtojmë që kohët e fundit Marina është përfolur se është shtatzënë, megjithëse ende nuk ka preferuar të reagojë rreth këtyre lajmeve. Nga kjo foto duket qartë se barku i Marinës është mëse normal dhe me shumë mundësi ajo nuk është shtatzënë.