Me vetullat e holla dhe pa operacione, shikoni si DUKESHIN më parë këngëtaret tona (FOTO) - AlpeGossip
Me vetullat e holla dhe pa operacione, shikoni si DUKESHIN më parë këngëtaret tona (FOTO)

Me vetullat e holla dhe pa operacione, shikoni si DUKESHIN më parë këngëtaret tona (FOTO)

Tashmë pak a shumë të gjithë mund të keni vënë re ndryshime të mëdha në aspektin fizikë të Vip-ave tuaj të preferuar dhe këto falë metodave të reja inovative të hyrjes në treg të kirurgjive plastike.

Përdorin make-up, përdorin photoshop, ka edhe nga ata që shpesh janë bërë objekt bisedash dhe diskutimesh nëse kanë kryer operacione plastike ose jo.

Së fundmi është zbuluar një imazh i kohëve më parë, në të cilin shfaqen Zaimina Vasjari, Samanta Karavella, Inis Gjoni dhe Xhensila Myrtezaj.

Shumë ndryshime dhe mesa duket vitet i kanë bërë këngëtaret e famshme të duken komplet të transformuara nga sa jemi mësuar t’i shohim sot.

Po juve si ju duken…?