Ermal Mamaqi ”thumbon” Blerim Destanin, aktori i njohur i kthehet: Ça doje që e… (FOTO) – AlpeGossip
Ermal Mamaqi ”thumbon” Blerim Destanin, aktori i njohur i kthehet: Ça doje që e… (FOTO)

Ermal Mamaqi ”thumbon” Blerim Destanin, aktori i njohur i kthehet: Ça doje që e… (FOTO)

Ka faj?

Ermal Mamaqi është një ndër moderatorët më komik në Shqipëri, padyshim batutat e tij dhe ngacmimet që hedh kundër VIP-ave kanë bërë që Ermali të jetë shumë i pëlqyer edhe nga audienca.

Ai njihet gjithashtu për miqësinë e mirë me shumë personazhe të njohur të shoëbizzit në vendin tonë dhe një prej tyre është Blerim Destani. Ermali e ka thumbuar me anë të një postimi në Instagram ditën e sotme ku ka publikuar një foto duke pirë puro, e cila është shumë e madhe.

Ai i thotë Blerimit që ka ngelë mbrapa me idenë se puro e tij është shumë e gjatë, 15 inch, por aktori i njohur i ka thënë: ahahahah vet i ke fajet ca tu dasht me msu.