Kënga e parë e Labinot Tahirit/ Ja si duket ai 11 vjeç (VIDEO) – AlpeGossip
Kënga e parë e Labinot Tahirit/ Ja si duket ai 11 vjeç (VIDEO)

Kënga e parë e Labinot Tahirit/ Ja si duket ai 11 vjeç (VIDEO)

Ishte vetëm 11 vjeç dhe kjo ishte hera e parë që po këndonte në një skenë.
Në një video të vitit 1992, këngëtari Labinot Tahiri, shihet me mikrofon në dorë duke kënduar këngë patriotike.

Kjo video dëshmon talentin e Labit në këndim, ndërsa tani është një nga këngëtarët më të kërkuar.

Labi pavarësisht këngës, ai hyri në politikë ndërsa sot është edhe deputet i Kuvendit të Kosovës.

Për më shumë shihni këtë video: