Këngëtarja e famshme qenka e pangopur: ‘Boll u fiksuat të gjithë pas monogamisë, është më mirë kur ke… ‘(FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja e famshme qenka e pangopur: ‘Boll u fiksuat të gjithë pas monogamisë, është më mirë kur ke… ‘(FOTO)

Këngëtarja e famshme qenka e pangopur: ‘Boll u fiksuat të gjithë pas monogamisë, është më mirë kur ke… ‘(FOTO)

Kohët e fundit tregoi detajet që e bën të ndahej nga ish i fejuari Nick Young dhe mesa duket këngëtarja me famë botërore qenka frymëzuar tej mase përsa i përket lidhjeve të dashurisë.

E kemi fjalën për Iggy Azalea-n e cila edhe pas ndarjes e ka akoma mendjen tek romancat por kujdes Iggy kësaj here shprehet pro lidhjeve me shumë partnerë dhe këtë e ka treguar me një postim në Twitter, raporton DailyMail.com

27-vjeçarja në llogarinë e saj në twitter i ka bërë thirrje fansave dhe jo vetëm që të ndalojnë mendimet se lidhja monogamike me një partnerë është e duhura sipas rregullave logjike të bashkëjetesës sociale.

Iggy është shprehur se një lidhje duhet të ketë më shumë se dy partnerë duke sjellë kështu në plan të parë mendimin se jo të gjitha romancat duhet të jenë njësoj.

“Boll u fiksuat pas monogamisë, është më mirë kur një lidhje ka më shumë partnerë njëkohësisht, jo çdo romancë është e njëjtë”, shkruan IggyAzalea në postimin e saj.

Ndoshta Iggy po mendon të eskperimentojë, tashmë është edhe single!