SKANDAL/ Bleonës i mbarojnë fustanet e natës, vesh të njëtin sa herë del në foto – AlpeGossip
SKANDAL/ Bleonës i mbarojnë fustanet e natës, vesh të njëtin sa herë del në foto

SKANDAL/ Bleonës i mbarojnë fustanet e natës, vesh të njëtin sa herë del në foto

Bleona Qereti është një nga artistet që nuk mund t’i ikë vëmendjes së medieve.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjete sociale përmes të cilave paraqitet nga vendet e ndryshme.

Nuk janë të rralla rastet kur Bleona fotografohet përkrah personaliteteve të njohura që kanë bërë emër në botë.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instastory, ku na tregon sesi ka qënë e djela për të.

E veshur me këmishë nate dhe me taka Bleona duket se ndihet komode teksa e shoqëron edhe me një kërcim.

Fustani që ka zgjedhur  është i njëjti fustan që ka veshur ditën që do  të injektonte vezët.