“UJË DHE SAPUN”/ Samanta Karavella shfaqet më natyrale se kurrë (FOTO) – AlpeGossip
“UJË DHE SAPUN”/ Samanta Karavella shfaqet më natyrale se kurrë (FOTO)

“UJË DHE SAPUN”/ Samanta Karavella shfaqet më natyrale se kurrë (FOTO)

Këngëtarja Samanta Karavella ka publikuar pak minuta më parë një foto ku shfaqet shumë më ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

Këtë mëngjes ajo ka vendosur të shfaqet tërësisht natyrale, pa makeup-i në fytyrë.

Teksa është duke shijuar një mëngjes të shëndetshëm në Los Angeles ajo nuk ka nguruar aspak të dalë ‘ujë dhe sapun’ dhe mund të themi se duket shumë e bukur.

Samanta është përfolur disa herë për operacione plastike dhe në një intervistë ka pranuar se i vetmi vend ku ka ndërhyrë është hunda.