“Bëm baba të ngjaj”/ Djali i Sinanit sapo na tregoi se …(FOTO) – AlpeGossip
“Bëm baba të ngjaj”/  Djali i Sinanit sapo na tregoi se …(FOTO)

“Bëm baba të ngjaj”/ Djali i Sinanit sapo na tregoi se …(FOTO)

Që nga lindja e djalit të tyre, Sinan Hoxha dhe gruaja e tij Andrra Destani shpesh kanë thënë se jeta e tyre ka ndryshuar.

E tani që Ansi është duke u rritur, padyshim që lumturia mes çiftit është rritur.

Së fundmi në Instastoryn Andrrës, djali i saj na ka suprizuar. Përveç se na ka treguar se sa është rritur ai, na ka zbuluar edhe talentin e tij.

Në një moment në rrugë ai ndjen muzikën dhe me pas fillon dhe kërcen.

Epo si duket ai do të ndjekë hapat e babit të tij Sinanit.