KUSH JANË REPERAT SHQIPTARË QË I SHKRUAJNË? Flet troç Trejsi Sejdini: Kam… (FOTO) – AlpeGossip
KUSH JANË REPERAT SHQIPTARË QË I SHKRUAJNË? Flet troç Trejsi Sejdini: Kam… (FOTO)

KUSH JANË REPERAT SHQIPTARË QË I SHKRUAJNË? Flet troç Trejsi Sejdini: Kam… (FOTO)

Trejsi Sejdini është bukuroshja nga Elbasani e cila u bë e njohur fillimisht nëpërmjet një videoje të shpërndarë ku dukej duke u zënë me disa djem. Ajo më pas ra në sy me pamjen e saj super seksi dhe mori pjesë në konkurse të ndryshme bukurie ku u shpall dhe “Miss Universe Albania” e do të përfaqësojë vendin tonë në Tajlandw me 17 dhjetor.

Me fitoren e “Miss Universe Albania”, Trejsi mori shumë famë e pikërisht pas këtij momenti a ka pasur reperë të njohur që i kanë shkruar modeles? Ishte kjo pyetja për Trejsin gjatë emisionit “Sevenbizz” dhe modelja u shpreh se nuk ka shumë kontakte me ta, përveçse me Feron.

 

“Nuk kam shumë kontakt me reperët shqiptar ose me showbizin shqiptar. Kam Feron shok por s’kam ndonjë që më besdis”, u shpreh Trejsi.