U BËNË PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Arbenita, Fero dhe vogëlushja Nina pozojnë si familje (FOTO) – AlpeGossip
U BËNË PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Arbenita, Fero dhe vogëlushja Nina pozojnë si familje (FOTO)

U BËNË PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Arbenita, Fero dhe vogëlushja Nina pozojnë si familje (FOTO)

Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë me datë 24 Prill. Modelja solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin Nina.

Lajmin e bukur e dha vetë Arbenita duke publikuar në rrjete sociale një foto me të porsalindurën, ndërsa emrin e saj e zbuloi Fero. Ditën e sotme, modelja ka ndarë në Instastory një foto të tyre si familje.

Në foton në fjalë, Fero dhe Nina shfaqen duke fjetur, ndërkohë që Arbenita ka shkrepur foton.

Ndonëse është bërë nënë për herë të parë, kjo është një periudhë e dhimbshme për modelen. Ajo humbi të atin në të njëjtën ditë dhe prandaj i ka kursyer dhe fotot me të voglën.