Pas SKANDALIT të videos intime me dashnoren, reagimi i bashkëshortes është i pabesueshëm (FOTO) – AlpeGossip
Pas SKANDALIT të videos intime me dashnoren, reagimi i bashkëshortes është i pabesueshëm (FOTO)

Pas SKANDALIT të videos intime me dashnoren, reagimi i bashkëshortes është i pabesueshëm (FOTO)

Së fundmi ai është bërë pjesë e një skandali.

Duket sikur dikush ka vendosur ta nxjerrë zbuluar aktorin e njohur, Berk Okay i cili luan tek ‘Savasci’. Vetëm pak ditë më parë bashkëshortes së tij i hack-uan Instagramin ku i postuan fotot lakuriq të aktorit. Këto foto më pas bënë xhiron e rrjetit.

 

 

Nuk vonoi shumë dhe u publikua edhe një foto e bashkëshortes së tij ku shfaqej me hundën e fashuar dhe ku shkruhej: “Ndihmë, më rrahu burri”.

Ajo ka nxituar menjëherë të sqarojë situatën me anë të avokatit ku sqaroi se fotoja është bërë kur ajo i është nënshtruar një ndërhyrjeje në hundë dhe e mbylli Instagramin.

 

Por hackera-t vazhduan sulmin. Pasi Instagrami u hap sërish, i postuan një video ku Berk Oktay shfaqet duke kërcyer lakuriq me një vajzë e cila sipas hackerave ka qenë e martuar dhe e ka lënë burrin për para. Ndërkohë çifti nuk ka bërë asnjë deklaratë në lidhje me këtë incident.