DILNI NGA MONOTONIA/ Ja se çfarë do të veshim më shumë këtë pranverë – AlpeGossip
DILNI NGA MONOTONIA/ Ja se çfarë do të veshim më shumë këtë pranverë

DILNI NGA MONOTONIA/ Ja se çfarë do të veshim më shumë këtë pranverë

Jemi vetëm një muaj larg pranverës, prandaj duhet të merreni seriozisht me garderobën e re. Kryefjala e këtij sezoni janë printet! Shumë printe! Për të dalë nga e zakonshmja dhe monotonia, dizajnera të ndryshëm kanë ndërthurur minimalizmin me motive nga më të ndryshmet.

Çfarë do të veshim këtë pranverë e shihni më poshtë!

1. Printet e xhunglës

Çfarë do veshim më shumë këtë pranverë?

Jeshilja dhe printet e xhunglës janë një prej trendeve më in të këtij sezoni.

Çfarë do veshim më shumë këtë pranverë?

Çfarë do veshim më shumë këtë pranverë?

2. Polka Dots

Çfarë do veshim më shumë këtë pranverë?

Ky trend nuk do të largohet kurrë përfundimisht, prandaj çdo veshje me pika, është investim i mirë.

Çfarë do veshim më shumë këtë pranverë?

3. Printi Tie-dye

Çfarë do veshim më shumë këtë pranverë?

Asnjë dyshim për të tilla pantallona. Sytë janë tek ju!

4. Veshje me motive florale vintage

Çfarë do veshim më shumë këtë pranverë?

Frymëzuar nga vitet ’70-të ky trend rikthehet fuqishëm!

Çfarë do veshim më shumë këtë pranverë?

Çfarë do veshim më shumë këtë pranverë?