Sfida e heshtur mes brezit të ri të Kardashianëve! Kush është më simpatike Stormi apo North West? Gjykojeni me këto imazhe (FOTO) – AlpeGossip
Sfida e heshtur mes brezit të ri të Kardashianëve! Kush është më simpatike Stormi apo North West? Gjykojeni me këto imazhe (FOTO)

Sfida e heshtur mes brezit të ri të Kardashianëve! Kush është më simpatike Stormi apo North West? Gjykojeni me këto imazhe (FOTO)

Janë një nga familjet më të famshme në botën e showbizz-it dhe për Kardashianët duket se fama tashmë është një hap që sa vjen edhe avancon.

Këtë e themi bazuar në faktin se tashmë gjenerata e re e Kardashianëve ka ardhur në jetë dhe po bën namin në rrjetet sociale.

Vajza e Kylie Jenner, Stormi dhe vajza e Kim Kardashian, North West janë dy nga pasardhëset e Kardashianëve që janë dy nga figurat më të famshme aktuale nga vajzat Kardashian.

Stormi apo North West është më simpatike dhe e ëmbël?

Gjykojeni si të doni pasi të keni parë fotot e mëposhtme.