Ruan dhitë në mal, 13-vjeçarja nga Kukësi mahnit jurinë e “The Voice” (VIDEO) – AlpeGossip
Ruan dhitë në mal, 13-vjeçarja nga Kukësi mahnit jurinë e “The Voice” (VIDEO)

Ruan dhitë në mal, 13-vjeçarja nga Kukësi mahnit jurinë e “The Voice” (VIDEO)

Ajo është vetëm 13-vjeç dhe jeton në qytetin verior të Kukësit.

Kushtet e jetesës nuk janë as minimale, por pasioni i saj për muzikën mposht çdo lloj varfërie.

Daniela tregon se ndihmon prindërit me punët e shtëpisë dhe ruan dhitë.

E veshur në një fustan të thjeshtë bashkë me familjen e saj u nis për në “The Voice of Albania” për ta realizuar ëndrrën e saj. Ndërsa u paraqit me këngën “Me Ty” të Elvana Gjatës.