“SHET VAJZËN PËR 5 FOLLOWERSA”/ Debat në “Big Brother”, Sheila dhe Paloma sqarohen me njëra-tetrën – AlpeGossip
“SHET VAJZËN PËR 5 FOLLOWERSA”/ Debat në “Big Brother”, Sheila dhe Paloma sqarohen me njëra-tetrën

“SHET VAJZËN PËR 5 FOLLOWERSA”/ Debat në “Big Brother”, Sheila dhe Paloma sqarohen me njëra-tetrën

Mbrëmja e sotme në “Big Brother VIP” ka nisur shumë vrullshëm ku Paloma dhe Sheila po sqarojnë debatin që patë para pak ditësh.

Paloma shprehet se është ndjerë shumë e ofenduar që Sheila i ka përmendur vajzën për faktin që ajo e ze shumë shpesh herë be kokë e vajzës. Ndërsa Sheila shprehet se nuk e ka ofenduar dhe nuk e ka thënë në këtë mënyrë.

Shet vajzën për 5 followersa i tha Sheila Palomës.