E pyesin: Do me bo fam me b*thë e me c*ca / Oriola Marashi “i mbyll gojën” me përgjigjen që i jep (FOTO) – AlpeGossip
E pyesin: Do me bo fam me b*thë e me c*ca / Oriola Marashi “i mbyll gojën” me përgjigjen që i jep (FOTO)

E pyesin: Do me bo fam me b*thë e me c*ca / Oriola Marashi “i mbyll gojën” me përgjigjen që i jep (FOTO)

Nga i vijnë këto përgjigje?

Oriola Marashi është padiskutim një nga personazhet më të lakuar në mediat rozë të vendit tonë. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku i mban ndjekësit e saj të përditësuar me foto e video të nxehta, të cilat në një mënyrë apo në një tjetër tërheqin shumë vëmendje.

Modelja së fundmi ka publikuar një foto ku duket me të vërtetë shumë seksi, teksa qëndron e ulur diku ndërkohë që ka veshur një fustan transparent e shumë të hapur dhe ka treguar linjat e saj shumë të përfolura.

Nuk mund të mungonin komentet e mira, por edhe ato kriktike, ku një fanse e ka pyetur: “Do me bo fam me b*thë c*ca siper lart?”

Oriola nuk ka nguruar t’i kthejë përgjigje dhe i ka kthyer ashtu siça jo di më mirë, duke treguar edhe njëherë se sa savage është. “Po, për të gjithë ata që s’munden”, ia ka kthyer ajo.