TË ZHVESHUR DHE.../ Rina Balaj dhe Sin Boy po e shijojnë në maksimum lidhjen e tyre - AlpeGossip
TË ZHVESHUR DHE…/ Rina Balaj dhe Sin Boy po e shijojnë në maksimum lidhjen e tyre

TË ZHVESHUR DHE…/ Rina Balaj dhe Sin Boy po e shijojnë në maksimum lidhjen e tyre

Rina Balaj dhe Sin Boy u shfaqën gjysmë të zhveshur në vaskë.

Rina Balaj dhe Sin Boy po e shijojnë në maksimum lidhjen e dashurisë, andaj nuk hezitojnë të publikojnë imazhe pranë njëri-tjetrit.

Së fundi, çifti kanë ndarë me ndjekësit pamje teksa po relaksoheshin bashkë në vaskë, në këto orë të vona.

Rina dhe Sin Boy kanë realizuar disa projekte muzikore bashkë, ndërsa po vazhdojnë punën rreth këngëve të reja.

Aktualisht, dyshja po shijojnë suksesin e këngës “Tetancion”.