“CAPITAL T DHE ADROLA JANË NË NJË LIDHJE”/ Reperi i jep përgjigjen e papritur ndjekësit (FOTO) – AlpeGossip
“CAPITAL T DHE ADROLA JANË NË NJË LIDHJE”/ Reperi i jep përgjigjen e papritur ndjekësit (FOTO)

“CAPITAL T DHE ADROLA JANË NË NJË LIDHJE”/ Reperi i jep përgjigjen e papritur ndjekësit (FOTO)

Para disa ditësh, modelja Adrola Dushi dhe modelja Adrola Dushi u përfolën për një romancë. Capitali publikoi një foto pranë modeles në Instagram, duke e shoqëruar ne një zemër dhe kjo nxiti aludime të shumta.

Mirëpo, kur reperi publikoi këngën “C’est la vie” u zbulua se Adrola ishte pjesë e videoklipit. Zërat për lidhjen e tyre tashmë janë pakësuar, mirëpo ende nuk janë shuar. Ka nga ata që besojnë se mes tyre ka diçka më shumë.

Në një video të publikuar nga Capitali në Instagram, një ndër ndjekësit i ka shkruar: “Kapo dhe Adrola janë ne lidhje. Kapo e ka kaluar javën e fundit në pushime afër Tiranës dhe ne Tiranë ku është parë të se bashku me Adrolen, p.sh. ne Uka farm. Në Kep Merli te dy njihen prej kohësh dhe ku dëshmohet se ata janë me shumë se miq”.

Reperi i ka kthyer një përgjigje të papritur, duke i konfuzuar disi fansat. “Unë jam playboy”, ka replikuar ai.