“TË BASHKUAR”/ Flori Mumajesi ndan me të gjithë këtë mesazh motivues (VIDEO) – AlpeGossip
“TË BASHKUAR”/ Flori Mumajesi ndan me të gjithë këtë mesazh motivues (VIDEO)

“TË BASHKUAR”/ Flori Mumajesi ndan me të gjithë këtë mesazh motivues (VIDEO)

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi i është bashkuar thirrjeve të ndryshme nga personazhet e njohur gjatë këtyre ditëve të vështira në vend.

Ai ka publikuar në llogarinë e tij një video me një mesazh special, ku ka theksuar se populli shqiptar është mjaft i fortë.

“Të bashkuar. Kam krijuar këngë nga shpirti, por kjo ka qenë e krijuar me shpirt prej vitesh. Qëllimi? Jo vetëm të argëtojmë e të ndryshojmë standartet e programeve muzikore dhe argëtues. Por sigurisht të ndajmë me të gjithë mesazhe të tilla, krijuar nga shpirti në shpirt”, ka shkruar Mumajesi krah postimit të fundit në rrjetet sociale.

Fansat e Florit kanë lënë një sërë komentesh duke e falenderuar këngëtarin për këtë mesazh, por dhe duke theksuar se muzika është ilaçi më i mirë për të gjithe në këtë kohë.

https://www.instagram.com/tv/B942Yn3jbCt/?igshid=1o2rsj8t3gi50