”MË TRAJTO MIRË SE KAM TË TJERË QË MË LUSIN”/ Dajana Shabani ja thot të dashurit trroç (FOTO) – AlpeGossip
”MË TRAJTO MIRË SE KAM TË TJERË QË MË LUSIN”/ Dajana Shabani ja thot të dashurit trroç (FOTO)

”MË TRAJTO MIRË SE KAM TË TJERË QË MË LUSIN”/ Dajana Shabani ja thot të dashurit trroç (FOTO)

Dajana Shabani vazhdon të jetë një nga moderatoret më të komentuara e sidomos së fundmi për jetën private. Dajana është në një lidhje me boksierin Kamer Maloku dhe çifti shpeshherë kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave.

Së fundmi u përfol se ata janë ndarë, por Dajana i hodhi poshtë thashethemet. Me statusin e fundit moderatorja i ka dhënë edhe një mesazh Kamerit duke i bërë të ditur se duhet ta trajtojë mirë.

“Trajtoje mirë se ajo i ka 75 burra në inboxin e saj që luten të jenë në vendin tënd. Edhe 3 vajza madje”, shkruhet në statusin e postuar nga Dajana ndërsa ajo e korrigjon numrin 75 me 7555.