Djali i Sinan Hoxhës mbush 2 vjeç! Shikoni urimet e ndjera të prindërve: Nuk do i kërkoja Zotit më shumë… (FOTO) – AlpeGossip
Djali i Sinan Hoxhës mbush 2 vjeç! Shikoni urimet e ndjera të prindërve: Nuk do i kërkoja Zotit më shumë… (FOTO)

Djali i Sinan Hoxhës mbush 2 vjeç! Shikoni urimet e ndjera të prindërve: Nuk do i kërkoja Zotit më shumë… (FOTO)

 

Si sot dy vite më parë Sinan Hoxha dhe Andrra Destani u bënë prindër për herë të parë me një djalë. Ansi Hoxha sot feston ditëlindjen e tij të dytë dhe mami me babin kanë menduar që këtë vit të realizojnë një kujtim shumë të bukur jo vetëm për vogëlushin që ka ditëlindjen por edhe për vetë familjen e tyre. Të tre janë veshur me kostumin tradicional popullor të Tiranës dhe kanë realizuar një foto shumë të bukur.

Si Andrra, si Sinani duken shumë bukur por më simpatiku mes tyre është Ansi i vogël. Edhe urimet e këngëtarit dhe Andrrës kanë qenë plot dashuri për djaline tyre.

 

“E kam te pamundur t’i kerkoj Zotit me shume se c’kam sot! E vecanerisht ne kete dite, mora bekimin me te embel me ardhjen tende ne jete,2 vite me pare biri im… Gezuar ditelindjen!❤️ Je arsyeja pse frymoj… @rezartashkurta Mikesha ime duar arte faleminderit per dhuraten.Puna jote,si gjithmone,eshte e palodhshme dhe teper profesionale. @rita.s_salon flm per kujdesin e dashur”, shkruan Sinan Hoxha në postimin e tij në Instagram.

Andrra ka bërë një dedikim shumë të ndjerë i drejtohet të birit se është ai që ditëve të saj i dha më shumë kuptim.

“S’do mundesha kurre te isha mjaftueshem falenderuese per Ty, qe diteve te mia i dhe arsye e jetes sime tjeter kuptim. Urime ditelindjen, thesar i zemres sime! Qielli ka yjet,ndersa une te kam Ty…❤️ Gezuar ditelindjen shpirti mamit!
Faleminderit per punen e jashtzakonshme te pazevendsueshmes @rezartashkurta #HeraCompany❤️ dhe duararta e grimit @rita.s_salon”, shkruan Andrra në postimin e saj.