ME PIZHAMA DHE E LODHUR/ Në këtë gjendje se keni parë kurrë Marinën (FOTO) – AlpeGossip
ME PIZHAMA DHE E LODHUR/ Në këtë gjendje se keni parë kurrë Marinën (FOTO)

ME PIZHAMA DHE E LODHUR/ Në këtë gjendje se keni parë kurrë Marinën (FOTO)

Marina dhe Getoari janë kthyer nga pushimet e tyre luksoze ku qëndruan gati një muaj. Në fillim të qershorit çifti qëndruan për pak ditë në Londër, më pas udhëtuan në vendlindjen e Rihannës, ishujt Barbados dhe prej andej në Karaibe.

Marina dhe Geti i mahnitën të gjithë me fotot nga parajsat tropikale dhe ndërkohë moderatorja u diskutua për shtatzëninë e saj.

Tani që janë kthyer në Shqipëri, Marina po kalon pak kohë në shtëpi nga ku ka postuar disa foto e video ku shfaqet me pizhama dhe paksa e lodhur nga udhëtimi i gjatë.

“A jeni në shtëpi apo plazh?”, i pyet Marina fansat teksa i tregon që ajo vetë ndodhet në shtëpi me pizhama.