BËHUNI GATI/ Në 2020-ën, nuk do të shpëtoni nga këto modele atletesh! – AlpeGossip
BËHUNI GATI/ Në 2020-ën, nuk do të shpëtoni nga këto modele atletesh!

BËHUNI GATI/ Në 2020-ën, nuk do të shpëtoni nga këto modele atletesh!

Çfarëdo të ndodhë me modën dhe trendet e saj, atletet do të jenë gjithnjë aty për ne. Në ndryshim nga vitet e tjera, 2020-ta vjen me modele të përditësuara, në ngjyra, forma dhe materiale të reja.

1.Atletet e ardhshme duan ngjyra, shumëëë ngjyra!

2.  Harrojini atletet e bardha/zeza. Kombinimi i ngjyrave me platformën ka krijuar atleten më të leztshme të përditshmërisë.

3. Bluja klasike dhe thjeshtësia në të veshur e bëjnë këtë model atleteje MUST.

4. Atletet futuriste ngjajnë me çizmet e dëborës, por goxha të përmirësuara.

5. Këmbët tuaja kanë nevojë për ajër, kështu që këto atlete mund t’i kombinoni si të doni me çorapet tuaja.

6. Nëse ka gjysmë sandale, pse të mos ketë gjysmë atlete? Vitin tjetër prisni të shihni shumë nga ky model, që rrëmben vëmendjen e të gjithëve.

Burimi: Marie Claire