“Ç’TAKSIRAT KEMI TË QAJMË”/ Aulona Musta “kritikon” Ronelën pas konkurimit në “KM” (FOTO) – AlpeGossip
“Ç’TAKSIRAT KEMI TË QAJMË”/ Aulona Musta “kritikon” Ronelën pas konkurimit në “KM” (FOTO)

“Ç’TAKSIRAT KEMI TË QAJMË”/ Aulona Musta “kritikon” Ronelën pas konkurimit në “KM” (FOTO)

Këngëtarja e njohur Ronela Hajati, këtë vit është rikthyer sërish në kënga magjike.Kënga e saj pjesëmarrëse mban titullin “Vuj” dhe është pëlqyer shumë nga publiku.

Mesa duket edhe moderatorja e njohur e “Thumb” Aulona Musta e ka pëlqyer shumë sa ka postuar dhe një foto të saj gjatë perfomancës duke e suportuar dhe shkruar mbi të:

“C’taksirat kemi edhe ne të qajmë pa pasur lidhje me tekstin”.

Moderatorja duket se është emocionuar nga kënga e Ronela ia ka arritur “qëllimit”.