DITËLINDJET E 28 QERSHORIT/ Kush lindi sot për tu KUJTUAR gjithë jetën (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 28 QERSHORIT/ Kush lindi sot për tu KUJTUAR gjithë jetën (FOTO)

DITËLINDJET E 28 QERSHORIT/ Kush lindi sot për tu KUJTUAR gjithë jetën (FOTO)

Data shënon 28 qershor dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

1. Kathy Bates (Aktore)

2- Ed Westwick (Aktor)

3- Elon Musk  (Biznesmen)

4- Felicia Day (Aktore)

5- Henry VIII of England (Mbreti i Anglisë)

6- Mel Brooks (Aktor, komedian, producent filmash)

7- Pat Morita (Aktor, Komedian)

8- Rob Dyrdek (Aktor)

/AlpeNews.al/