KUSH DO LARGOHET SONTE? Beniada, Sheila dhe Semi tregojnë emocionet – AlpeGossip
KUSH DO LARGOHET SONTE? Beniada, Sheila dhe Semi tregojnë emocionet

KUSH DO LARGOHET SONTE? Beniada, Sheila dhe Semi tregojnë emocionet

– Tre të nominuarat në “Big Brother Vip”. Beniada, Sheila dhe Semi kanë rrëfyer eksperiencën gjatë kësaj jave, që mund të jetë edhe e fundit për to.

Beniada: Shumë e qetë, jam e emocionuar, e kam jetuar nominimin me qetësi, koha ka kaluar shumë mirë bashkë, janë shumë gjëra, shoqëria që kam njohur Semin, Arditin, Kledin që do të më mungojnë.

Sheila: Sot jam pak e emocionuar, jam lidhur me banorët me shtëpisë, e ndiej veten si zonjë shtëpie tani, nuk ndihem gati për ta lënë shtëpinë, kur të iki do ta merrja dhe kolltukun me vete.

Semi: Nuk doja të dilja pa u bërë njëherë si sirenë. Tani që jam bërë si sirenë mund të dal.