THYEN RREGULLAT/ “Big Brother” merr vendimin drastik për banorët – AlpeGossip
THYEN RREGULLAT/ “Big Brother” merr vendimin drastik për banorët

THYEN RREGULLAT/ “Big Brother” merr vendimin drastik për banorët

Semi, Sheila dhe Beniada janë në nominin dhe njëra prej tyre do të largohet sonte nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Megjithatë, Arbana ka njoftuar se për shkak të thyerjes së rregullave (Lexo këtu), “Big Brother” ka vendosur që sonte do të ketë dy të eleminuar.

Eleminimin nuk e rrezikojnë vetëm tre vajzat e lartpërmendura, por të gjithë banorët. Ato do të jenë po ashtu në televotim, për t’u vendosur se cili do të lërë shtëpinë.