“A JE I LIDHUR?” Ja si përgjigjet Donaldi pas takimit romantik me Borën – AlpeGossip
“A JE I LIDHUR?” Ja si përgjigjet Donaldi pas takimit romantik me Borën

“A JE I LIDHUR?” Ja si përgjigjet Donaldi pas takimit romantik me Borën

Vajzat e “Big Brother VIP” kanë kërkuar që në shtëpi të futen djem beqarë pasi banorët aktualë janë ose të martuar, ose të lidhur.

Moderatorja Arbana Osmani i pyeti djemtë për statusin e tyre dhe jeni kuriozë ta dini si u përgjigj Donaldi?

“Donald je i lidhur?”, i tha Arbana.

“No comment”, u përgjigj aktori.

Kujtojmë se përgjigjja e tij vjen pas takimit romantik me Bora Zemanin, ku shihej qartë që dyshja duhen ende me njëri-tjetrin.