ÇFARË PO NDODH ME ÇIFTIN? Arbenita poston videon seksi, Fero merr një vendim drastik – AlpeGossip
ÇFARË PO NDODH ME ÇIFTIN? Arbenita poston videon seksi, Fero merr një vendim drastik

ÇFARË PO NDODH ME ÇIFTIN? Arbenita poston videon seksi, Fero merr një vendim drastik

Ditën e djeshme reperi i njohur Fero dha lajmin se do të largohej përfundimisht nga ‘On Records’ pas përfundimit të kontratës. Fero publikoi një foto me ish-menaxherin e tij, Met Elshani, në të cilën lajmëronte se tashmë do të ishte një artis i pavarur dhe falenderonte kompaninë me të cilën kishte punuar.

E dashura e tij Arbenita pas këtij lajmi habiti të gjithë ndjekësit teksa publikoi një video ku shihej e veshur me rrobabanjo të zeza teksa pozonte përpara pasqyrës. Video u komentua gjatë nga të gjithë dhe bëri bujë në të gjithë rrjetin.

View this post on Instagram

Slow-wow ☀️

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Siç duket ky veprim i Arbenitës nuk u prit mirë nga ana e Feros i cili menjëherë e hoqi të dashurën e tij nga lista e miqve në Instagram. Nuk dihet nëse mes tyre ka pasur ndonjë zënkë, por Arbenita vazhdon e ndjek këngëtarin e  njohur.