“NDJEHEM E OFENDUAR”/ Tensione në “Big Brother”, Monika debaton me Semin dhe Donaldin: Po bëni lojë… – AlpeGossip
“NDJEHEM E OFENDUAR”/ Tensione në “Big Brother”, Monika debaton me Semin dhe Donaldin: Po bëni lojë…

“NDJEHEM E OFENDUAR”/ Tensione në “Big Brother”, Monika debaton me Semin dhe Donaldin: Po bëni lojë…

Depatet janë  të një pas njëshme mbrëmjen e sotme në “Big Brother”, pas konfliktit Sheila-Paloma është Monika e cila po sqaron konfliktin e saj me Semin dhe Donaldin.

Monika shprehet se ndjehet e ofenduar nga Semi dhe Donaldi, duke e përjetuar keq gjendjen e ankthit të Semit pasi meraku i saj ka qenë se publiku mos ka menduar që Monika ja ka shkaktur atë gjendje emocionale pas lojës që bëri me Fifin.

Monika u shpreh se Semi po bën lojë me gjendjene  saj emocionale duke e mbështetur kështu Iliri, Arjola dhe Paloma.