STILI PANTY-TROUSERS/ Shihni Vipe-t shqiptare që u fiksuan pas këtyre pantallonave: Nga Ronela Hajati tek… (FOTO) – AlpeGossip
STILI PANTY-TROUSERS/ Shihni Vipe-t shqiptare që u fiksuan pas këtyre pantallonave: Nga Ronela Hajati tek… (FOTO)

STILI PANTY-TROUSERS/ Shihni Vipe-t shqiptare që u fiksuan pas këtyre pantallonave: Nga Ronela Hajati tek… (FOTO)

Modeli i pantallonave panty- trousers ka lindur që në vitet 90. Ky stil është i inspiruar nga modelet e pantallonave të meshkujeve. Arsyeja pse ky model u përhap ishte se cilësoheshin të rehatshme dhe praktike.

Koha ka ndryshuar edhe këto modele kan pësuar ndryshme duke i kthyer në modele më seksi dhe më të guximshëm në detaje.

Viti 2018 do ti  ti kthente këto modele në të preferuarat e femrave të showbizit dhe jo vetëm të huaja por edhe shqiptare.

Shumë prej këngëtareve  e zgjodhën këtë model për performancat skenike dhe duket se bën zgjedhjen e duhur pasi morën vëmendjen e mediave.

Redaksia e AlpeNews.al ju sjell disa prej  femrave të showbizit shqiptar që zgjodhën modelin Panty-trousers.

Era Istrefi

Tayna

Dua Lipa

Ronela Hajati 

Përgatiti:AlpeNews.al