Stresi u nda nga e fejuara? Reperi u mbyll gojën të gjithëve me këtë FOTO: Familja… – AlpeGossip
Stresi u nda nga e fejuara? Reperi u mbyll gojën të gjithëve me këtë FOTO: Familja…

Stresi u nda nga e fejuara? Reperi u mbyll gojën të gjithëve me këtë FOTO: Familja…

Ditën e djeshme, reperi Stresi i alarmoi të gjithë ndjekësit me një postim vërtet dyshues.

Ai fliste për zhgënjimin dhe atë që ishte i gatshëm të bënte për të tjerët, ndërsa në foto kishte pozuar krejt i vetëm.

Gjithashtu, fakti që Stresi prej disa ditësh është me pushime me shoqërinë e tij dhe Kejsi nuk dukej gjëkundi, na bëri të mendojmë se me shumë mundësi ata janë ndarë.

Por sot ai ka publikuar një foto me familjen dhe ka sqaruar njëherë e mirë se janë bashkë dhe se Kejsi qëndron gjithnjë pranë tij.