TASHMË ËSHTË ZYRTARE/ Meghan dhe Kate do t’i kalojnë Krishtlindjet të ndara – AlpeGossip
TASHMË ËSHTË ZYRTARE/ Meghan dhe Kate do t’i kalojnë Krishtlindjet të ndara

TASHMË ËSHTË ZYRTARE/ Meghan dhe Kate do t’i kalojnë Krishtlindjet të ndara

Është zyrtare: Kate dhe William do t’i kalojnë Krishtlindjet në Gjeorgji, ndërsa Meghan dhe Harry në Sandringham, raportojnë disa burime për “Daily Mail”.

Ndryshe nga viti i shkuar të cilët e kaluan të gjithë sëbashku në Gjeorgji, ku Meghan sapo ishte bërë nusja e sapofejuar e shtëpisë.

Krishtlindjet e ndarë të familjes mbretërore janë një arsye më shumë për të besuar në marrëdhëniet prishur mes kunatave.

Kujtojmë që ditët e fundit, në mediat britanike është përfolur se Meghan dhe Kate nuk flasin me njëra-tjetrën.