E MORI NË KRAHË DHE E KTHEU ME KOKË POSHTË/ Ja momenti i “çmendur” i Rozës me Nikon (FOTO) – AlpeGossip
E MORI NË KRAHË DHE E KTHEU ME KOKË POSHTË/ Ja momenti i “çmendur” i Rozës me Nikon (FOTO)

E MORI NË KRAHË DHE E KTHEU ME KOKË POSHTË/ Ja momenti i “çmendur” i Rozës me Nikon (FOTO)

Roza LAti është një nga personazhet më moskokëçarës të showbizit shqiptar.

Mbrëmjen e djeshme ajo ishte e ftuar në eventin e “Frida Xhoi & Xhei” ku prezantuan koleksionin e fustaneve të nusërisë.

Roza ka publikuar në Instagramin e saj foto me mikun e saj Niko Komanin që kanë shkaktuar mjaft të  qeshura.

Niko e ka marrë në krahë Rozën dhe e kthyer me kokë poshtë.

Çmenduria e tyre nuk ka fund!