ÇUDIT Ajola Xoxa! Shikoni çfarë bën në muajt e fundit të shtatzënisë: E mbyllur në kafaz dhe... (FOTO) - AlpeGossip
ÇUDIT Ajola Xoxa! Shikoni çfarë bën në muajt e fundit të shtatzënisë: E mbyllur në kafaz dhe… (FOTO)

ÇUDIT Ajola Xoxa! Shikoni çfarë bën në muajt e fundit të shtatzënisë: E mbyllur në kafaz dhe… (FOTO)

Përpara disa javësh Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa dhanë lajmin e bukur që do të bëhen prindër të një djali. Siç tregoi dhe vetë Veliaj, Ajola do të sjell në jetë fëmijën tyre në muajin tetor. Mirëpo shtatzënia nuk e ka penguar atë që të bëjë punën e saj.

Pak ditë më parë Ajola zbuloi se ishte ajo regjisorja që fshihej pas kripit të bashkëpunimit të Alban Skënderaj dhe reperit Noizy, ku tregoi se i ishte dashur të rrinte disa orë nën diell për të arritur atë që donte.

Mirëpo mesa duket ai klip nuk ishte puna e fundit e saj. Edhe pse në muajit e fundit të shtatzënisë, ajo nuk është ndalur dhe ka vendosur që të jetë ideatorja e kripit më të ri të Noizyt. Këtë gjë e ka zbuluar vetë Ajola nëpërmjet një postimi që ka bërë në Instagram.

 

“Projekt i ri, së shpejti me Noizyn dhe Ghalin, “-shkruan Ajola duke lajmëruar punën e saj më të re.