U SHFAQ SHUMË “HOT” NË FOTON E FUNDIT/ Zbuloni sa ka kushtuar veshja e Lori Hoxhës (FOTO) – AlpeGossip
U SHFAQ SHUMË “HOT” NË FOTON E FUNDIT/ Zbuloni sa ka kushtuar veshja e Lori Hoxhës (FOTO)

U SHFAQ SHUMË “HOT” NË FOTON E FUNDIT/ Zbuloni sa ka kushtuar veshja e Lori Hoxhës (FOTO)

Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha njihet si një nga femrat më të pasura shqiptare.

Ajo vërehet dukshëm pasi gjithnjë tërheq vëmendje me veshjet e veçanta si edhe komentohet nga mediat.

Foto e fundit me të cilin ka rrëmbyer vëmendje është kur ka të veshur një fustan të bardhë i cili kushtoi 130 euro dhe sandalet ngjyrë ari me çmim 850 euro.

Duket se kësaj radhe Hoxha më shumë i kushtoi rëndësi veshjes pasi ka një çmim marramendës por që janë tejet unike.