Krejt papritur, kjo është ngjyra e thonjve për këtë dimër – AlpeGossip
Krejt papritur, kjo është ngjyra e thonjve për këtë dimër

Krejt papritur, kjo është ngjyra e thonjve për këtë dimër

Ngjyra trend për thonjtë e këtij viti është me siguri ajo për të cilën s’do ta kishit marrë kurrë mundimin t’i bënit: Jeshilja!

 

 

Jeshila në çdo version të saj! Nuancat e saj prej kohësh janë kthyer në trend veshjesh në Instagram, mjafton të kujtojmë neonin e famshëm.

Tani, kryefjala e thonjve është ngjyra jeshile! Që nga nuanca më e vrarë  e saj e deri tek ajo më e ndezur.

Dhe në fakt, nuk e di ç’na ka penguar të mos eksperimentojmë më parë. Thonjtë jeshilë duken bukur kur prek flokët me to.

Duken bukur edhe kur mban një brokoli në dorë. Imagjinojini pastaj me një veshje të ngrohtë dhe një shall që të mbështjell të gjithën.