MONIKA APO ARBRI? Ja kush banor doli nga shtëpia e “Big Brother VIP” – AlpeGossip
MONIKA APO ARBRI? Ja kush banor doli nga shtëpia e “Big Brother VIP”

MONIKA APO ARBRI? Ja kush banor doli nga shtëpia e “Big Brother VIP”

Mbrëmjen e sotme në nominim ka qenë Monika dhe Arbri.

Publiku ka vendosur që Arbri të lerë shtëpinë e Big Brother VIP përfundimisht.